Yatırım Fonlarına ve Emeklilik Fonlarına Yeni Bir Açıdan Bakın

DİNAMİK

RatesXpert her zaman en güncel ve en doğru piyasa verisini sunar. Uygulama içerisindeki hazır ekranlar sıklıkla ihtiyaç duyacağınız rapor ve analizlere hızlıca ulaşmanızı sağlar. Kurumsal ve resmi raporlamalar için kapsamlı Excel Add-in ile dinamik modeller hazırlayabilir ve otomatik olarak güncellenen bu modeller sayesinde her zaman bir adım önde olabilirsiniz.

ŞEFFAF

Fonların performansını ve portföy dağılımlarını tüm detayları ile inceleyebilir ve karşılaştırmalar yapabilirsiniz. Periyodik olarak açıklanan raporlara, fonların varlık dağılım detaylarına, güncel künye ve günlük bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

GÜVENİLİR

Fon piyasasının başlangıcından günümüze tüm fonların bilgilerine erişin. Otomatik sistem kontrolleri ve uzman kadromuzun titizlikle kontrolunden geçirilen veritabanımızda ihtiyacınız olan tüm güncel ve tarihsel bilgiler en güvenilir ve kapsamlı şekilde sunulmaktadır. 

ERİŞİLEBİLİR

İster finans profesyoneli ister bireysel yatırımcı olun, her an her yerden fon bilgilerine kolaylıkla erişebilir, yatırım kararlarınızı daha hızlı ve doğru bir şekilde alabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN

Yatırım Fonları ve Emeklilik Fonları modülleri hakkında daha detaylı bilgi için broşürlerimizi inceleyin!

Yatırım Fonları  Emeklilik Fonları

BURADAYIZ

RASYONET Bilgisayar Yazılım ve Danışmanlık A.Ş.

İTÜ Ayazağa Kampüsü Koru Yolu ARI Teknokent 3 Kat:2 No:203 34469 Maslak - İstanbul / T: 0212 285 49 85


BİZE ULAŞIN

Bize ulaşmak için aşağıdaki formu doldurunuz.

BİZİ TAKİP EDİN