Gelişmekte olan ülke Tahvil Bono Piyasalarını BondGround ile keşfedin, ve analiz yetkinliğinin kolaylığından faydalanın.

Makroekonomik verilerden yatırımcı verilerine, kıymet detaylarından yerel tahvil/bono fiyatlama uygulamalarına kadar kapsamlı bir veribankası sunan BondGround aynı zamanda tahvil/bono portföylerinin de kolay takibine ve analizine olanak sağlamaktadır.  

Hazine Birimleri

Farklı gelişmekte olan ülke piyasalarındaki yerel fiyatlama uygulamalarını kullanarak sabit getirili menkul kıymetler piyasasında hassas fiyatlama yetkinliği ile rekabet gücünüzü artırın.

Portföy Yöneticileri

Portföyünüzü içerisindeki varlıkların peformansını ve ihraççıları ile ilgili her türlü veriyi BondGround aracılığı ile takip edip, göreli değer analizleri gerçekleştirme fırsatını yakalayın.

Araştırma

Kapsamlı bir veri bankası üzerine inşa edilmiş yerel fiyatlama ve analiz uygulamalarını kullanarak farklı gelişmekte olan ülke piyasaları sabit getirili menkul kıymetleri arasında göreli değer analizleri gerçekleştirin

Kurumsal Finansman

Sabit Getirili Menkul Kıymetler piyasalarında gerçekleştirilen ihraç aktivitelerini, ihraççı bilgilerini ve yatırımcı verilerini tek bir platformda takip edin.

Operasyon

Sabit Getirili Menkul Kıymetlerin fiyatlamalarını otomatik fonksiyonlarla gerçekleştirip nakit akışlarını BondGround aracılığı ile kolayca takip edin.

YEREL FİYATLAMA UYGULAMALARI İLE ARTAN ŞEFFAFLIK

Gelişmekte Olan Ülke Tahvil Bono piyasalarında kapsamlı bir veri bankası üzerine inşaa edilen yerel ve global fiyatlama özellikleri ve analiz uygulamaları ile farklı piyasalara yatırım yapmak, piyasalar arasında göreli değer karşılaştırmaları yapma ayrıcalığını yaşayın.

SABİT GETİRİLİ MENKUL KIYMET PORTFÖY ANALİZLERİ

SGMK portföyünüzü BondGround'un portföy analiz yetkinliği ile takip edip, portföyün risk ve getiri hesaplamalarını gerçekleştirebilir, what-if analizleri oluşturabilir, verim eğrisi şokları veya enflasyon beklentileri ile senaryo analizleri geliştirebilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN

Yerel oyuncuların tercih ettiği BondGround hakkında daha detaylı bilgi için broşürü inceleyebilirsiniz

Pdf Görüntüle

BURADAYIZ

RASYONET Bilgisayar Yazılım ve Danışmanlık A.Ş.

İTÜ Ayazağa Kampüsü Koru Yolu ARI Teknokent 3 Kat:2 No:203 34469 Maslak - İstanbul / T: 0212 285 49 85


BİZE ULAŞIN

Bize ulaşmak için aşağıdaki formu doldurunuz.

BİZİ TAKİP EDİN